Üretime başladığı 1966 yılından günümüze sürekli büyüyerek gelen Difaş, Türkiye´nin önde gelen diş fırçası markalarından biri olmuştur.

Sizlerden gelen talep doğrultusunda, üretimine ağız bakım ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakım ürünleri ile ev bakım ürünlerini de ekleyerek müşteri tercihlerine cevap vermiştir.

Sürekli yatırımlara yönelerek kapasitesini arttıran kuruluşumuz, birçok ülkeye ihracat yapar konuma gelmiştir.

Üretim kapasitesi ve ürün yelpazesi sürekli genişleyen Difaş, dünyanın sayılı üretici, satıcı firmaları ile perakende mağazalar zincirlerine “Private Label” üretim yaparak tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Kuruluşumuzun TSE belgesi yanında, kalite sistemi ISO 9001 belgesi ile belgelendirilmiştir. TÜV tarafından verilen kalite belgemiz ile firmamız; İleri teknoloji kullanan, iç ve dış ilişkilerinde müşteri odaklı davranan, süreç yönetiminde verimli ve etkin olan, belirlenen firma kalite taahhüdüne sıkı sıkıya bağlı çalışan, insana ve çevreye saygılı, yenilikçi olduğunu belgelemiştir.

54. yılını kutlayan Difaş, gelecekte de aynı hedefleri devam ettirmekte kararlıdır.

Difaş, birlikte iş yaptığı firmaların, çalışanlarının ve tüketicilerinin menfaatlerini daima ön planda tutacak, sorumlu firma kimliği ile örnek tutumunu sürdürecektir.

İlkemiz;

-Tüketicilerimizin ve müşterilerimizin isteklerini önceden tespit ve tahmin etmek,

-Gelişen bilim ve teknolojiyi takip ederek ürün kalitemizi daima yüksek tutmak,

-En yüksek kalitede ve en uygun fiyatta ürünler sunmaktır.

 Hep birlikte, nice 54 yıllara..